• +90 224 569 80 01
  • Turanköy Mah. Turanköy 3. Sok. C Blok Apt. No:2/A Kestel / BURSA – TÜRKİYE
  • ARTI Tesis İşini

    Bilenler Yapıyor

TESİS AKSESUARLARI


Akımlı Yataklar

Akımlı Yataklar kaplama tesislerinin önemli parçalarıdır. Akım iletimini en iyi şekilde sağlamak için akımlı yatak imalatının da yeterince hassas olması gerekir. Bu amaçla biz Artı Galvano da sadece akımlı yatak yapımı için özel makinalar kullanmaktayız. Bu sayede gerekli imalat hassasiyetini koruyoruz.

Bakır Tesisatı

Bakır tesisatında dikkat edilecek en önemli konu kesit konusudur. Bu konunun yanında akımın düzgün dağılım yapacağı bir tesisat yapılmalıdır. Maalesef ülkemizde bakır tesisatı konusunda çok yanlış örnekler mevcuttur.

Isıtma Sistemleri

Kaplama tesislerinde elektrik yada sıcak su ile ısıtma sistemleri kullanılmaktadır. Elektrikli ısıtma sistemleri belki ilk yatırım maliyeti açısından avantajlı olsada işletme maliyeti, iş yeri kazaları açısından dezavantajlıdır. Sıcak su ile ısıtma sistemi ise ilk yatırım maliyeti açısından kötü görünsede kısa zamanda kendini amorti etmektedir.
files/20170621_092940.jpg

Artı Galvano Yüzey İşlem Kaplama Tesisleri İmalatı Bursa - TURKEY Otomatik Kaplama Tesisleri - Yarı Otomatik Kaplama Tesisleri - Havalandırma Sistemleri - Tesis Aksesuarları
Artı Galvano, yüzey İşlem sektöründe kaplama tesisleri imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur
tesis-aksesuarlari-