• +90 224 569 80 01
  • Turanköy Mah. Turanköy 3. Sok. C Blok Apt. No:2/A Kestel / BURSA – TÜRKİYE
  • ARTI Tesis İşini

    Bilenler Yapıyor

Firmamız Yüzey İşlem sektöründe kaplama tesisleri imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur. Verimli işçilik, doğru planlama ve Yalın Üretim felsefesini kullanarak kalite/fiyat paritesi en yüksek seviyede tesisler üretmekteyiz.

Bizi rakiplerimizden ayıran en büyük fark işe bakış açımızdır.

Bizlerin amacı sizler için en doğru tesisi tasarlayarak bu tesisi en verimli nasıl işleteceğiniz konusunda sizlere yardımcı olmaktır. Artı Galvano'nun amacı sadece tesis imalatı değil aynı zamanda müşterilerimiz ile tesisin su, elektrik ve kimyasal sarfiyatlarının nasıl minimize edileceği, nasıl kontrol altında tutulacağı, hurda miktarını aşağı düşürmek için ne tür kaizenler yapılabileceği üzerine çalışmalar yaparak yıllarca emek vermiş olduğumuz tesis işletmesi konusundaki tecrübelerimizi siz müşterilerimize aktarmaktır.

MİSYONUMUZ

Verimli işçilik, doğru planlama ve Yalın Üretim felsefesini kullanarak kalite / fiyat paritesi en yüksek seviyede tesisler üretmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Sektörde müşterileri için oluşturduğu değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan ve rekabet gücü ile tercih edilen olmak.

DEĞERLERİMİZ

Mükemmeli Hedefleriz; yüksek başarıyı hedefler ve ona ulaşırız. Müşterimizin başarısı için çalışır, kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterimize değer yaratır inisiyatif ve sorumluluk alırız.

KALİTE

Müşteri için gereken ürün ve hizmet kalitesini minimum maliyet ile sağlamak için süreçlerin sürekli gözden geçirilerek iyileştirilmesini sağlıyoruz.
Artı Galvano Yüzey İşlem Kaplama Tesisleri İmalatı Bursa - TURKEY Otomatik Kaplama Tesisleri - Yarı Otomatik Kaplama Tesisleri - Havalandırma Sistemleri - Tesis Aksesuarları
Artı Galvano, yüzey İşlem sektöründe kaplama tesisleri imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur
-