• +90 224 569 80 01
  • Turanköy Mah. Turanköy 3. Sok. C Blok Apt. No:2/A Kestel / BURSA – TÜRKİYE
  • ARTI Tesis İşini

    Bilenler Yapıyor

DİP-SPİN SİSTEMLERİ


Tamburlu tesislerde özellikle pasivasyon ve lak kısmında kullanılan bu sistemler pasivasyon ve lakın zarar görmeden parçaya uygulanmasını sağlayarak korozyon değerlerini artırır. Ayrıca kaplama sonrası pasivasyon,lak ve kurutma hatta lak temizleme işlemleri dahil hepsini bir hatta otomatik yaparak sizlere bitmiş ürün sunar.

Bizim Dip-Spin sistemimizin farklılıkları:

  • Tamamen mekaniktir: Bizim sistemimizde hidrolik yada pinomatik üniteler bulunmaz bu sayede çok sade ve basit bir yapıya kavuştuğu gibi aynen kaplama robotları gibi sadece bir busbar bağlantısına sahiptir. Bu sayede robot yanında bir hava kablosu yada başka bir şey taşımanıza gerek kalmaz.
  • Çift yöne tilt yapabilme özelliği: Robotumuz pasivasyon ve lak banyolarında çift yöne tilt yaparak pasivasyon ve lakın çok daha iyi uygulanmasını sağlar.
  • Farklı reçetelerde farklı tilt açısı ile çalışma: Robotumuz sizin reçetelerinize göre farklı tilt açıları ile parçalarınızı pasivasyon ve lak yapabilir. Yani büyük parçalarınızda tilt açınız yere daha dik konumda küçük ve hacmi az parçalarınızda ise tilt açısı yere daha paralel olabilir. Bu sayede her parçayı daha efektif olarak laklayabilirsiniz.
  • İçten yakalama özelliği: Robotumuz sepeti içten yakaladığı için sepetiniz yerine tam oturmasa bile robot kolunu sepet içine sokabildiği sürece düşürmeden tutabilir.
files/DSC_0540.jpg

files/DSC_0576.jpg

Artı Galvano Yüzey İşlem Kaplama Tesisleri İmalatı Bursa - TURKEY Otomatik Kaplama Tesisleri - Yarı Otomatik Kaplama Tesisleri - Havalandırma Sistemleri - Tesis Aksesuarları
Artı Galvano, yüzey İşlem sektöründe kaplama tesisleri imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur
dip-spin-sistemleri-